X

ارتباط با ریاست

همایش ها و سخنرانی ها

اطلاعیه ها

مزایده ها ، مناقصه ها ، فراخوان

 • اصلاحیه آگهی لغو مزایده عمومی محدوده های اکتشافی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران

  بدینوسیله با توجه به مشکلات فنی پیش آمده، مزایده عمومی محدوده های اکتشافی( طرح های پی جویی و اکتشاف مواد معدنی) توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران که در روز شنبه مورخ 1400/04/12 در سایت سازمان یاد شده منتشر شده است، تا اطلاع ثانوی لغو می گردد. متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری مزایده های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، می توانند موضوع را از طریق آدرس الکترونیکی http://mzr.mimt.gov.ir و روزنامه سراسری کثیرالانتشار پیگیری نمایند. روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان مازندران

  وضعیت مناقصه/مزایده : در حال برگزاری
  تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۱
 • آگهی لغو مزایده عمومی محدوده های اکتشافی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران

  با عنایت به انتشار آگهی مزایده عمومی محدوده های اکتشافی( طرح های پی جویی و اکتشاف مواد معدنی) توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در روز دوشنبه مورخ 14/04/1400، بدینوسیله با توجه به مشکلات فنی پیش آمده، مزایده مذکور تا اطلاع ثانوی لغو می گردد.متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری مزایده های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، می توانند موضوع را از طریق آدرس الکترونیکی http://mzr.mimt.gov.ir و روزنامه سراسری کثیرالانتشار پیگیری نمایند.

  وضعیت مناقصه/مزایده : در حال برگزاری
  تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۷
 • برگزاری مزایده عمومی محدوده های اکتشافی سازمان صمت مازندران

  سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در نظر است نسبت به برگزاری مزایده عمومی یک مرحله ای محدوده های اکتشافی ( طرح های پی جویی و اکتشاف مواد معدنی) اقدام نماید. به گزارش روابط عمومی ؛ متن این آگهی بدین شرح می باشد. سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در نظر دارد نسبت به برگزاری مزایده عمومی یک مرحله ای محدوده های اکتشافی( طرح های پی جویی و اکتشاف مواد معدنی) در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) به آدرس www.setadiran.ir اقدام نماید. متقاضیان می توانند ازساعت 7:30 صبح روز شنبه مورخ 1400/04/19 لغایت ساعت 14:30روز سه شنبه مورخ 1400/04/29 نسبت به ارائه قیمت در سامانه اقدام نمایند. زمان پازگشایی پاکات و اسناد مزایده روز یکشنبه مورخه 1400/05/03 راس ساعت 10 صبح در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان می باشد. متقاضیان محترم می بایست جهت شرکت درمزایده نسبت به ثبت نام درسامانه مذکور و تهیه گواهی امضاء الکترونیکی (توکن) از دفاتر منتخب پیشخوان دولت اقدام و در مزایده بصورت الکترونیکی از درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت شرکت نمایند. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این سامانه می توانند با شماره تماس۴۱۹۳۴ -۰۲۱ پشتیبانی سامانه ستاد تماس حاصل نموده و"صرفاً جهت اطلاع و مشاهده اطلاعات مزایده" از روز شنبه مورخ 1400/04/19 به آدرس الکترونیکی http://mzr.mimt.gov.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران مراجعه نمایند. متقاضیان می بایست تمامی مدارک مورد نیاز را با امضا دیجیتال و از طریق سامانه ستاد بارگذاری و ارسال نمایند. ضمناً نقشه محدوده های اکتشافی براساس کد کاداستر اعلام شده در مزایده، درسامانه کاداستر معادن کشور به نشانی www.cadastre.mimt.gov.ir درقسمت نقشه قابل مشاهده می باشد.

  وضعیت مناقصه/مزایده : در حال برگزاری
  تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۲
 • آگهی مزایده عمومی محدوده های معدنی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران

  وضعیت مناقصه/مزایده : در حال برگزاری
  تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۹
اوقات شرعی
امروز ۱۴۰۰/۰۵/۰۲   برابر با Saturday 24th July 2021

اوقات شرعی

سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران

سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران
No Cache
Generate time: 10.719140052795
Query time: 7.8529779116313