X
دوشنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ۲۳۹۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
بازدید دکتر محمد پور از شرکت کشتیسازی پرگاسیران

بازدید دکتر محمد پور از شرکت کشتی سازی پرگاسیران

دکتر محمدپور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ،دکتر بزرگ نیا رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران از شرکت کشتی سازی پرگاسیران واقع در شهرک صنعتی میرود بابلسر بازدید کردند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

دکتر محمدپور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ،دکتر بزرگ نیا رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران و هیاتی همراه متشکل از معاونین و سرمایه گذاران جهت توسعه بخشی سرمایه گذاری در حوزه توریست دریایی و ساخت شناورهای تفریحی توریستی از شرکت کشتی سازی پرگاسیران واقع در شهرک صنعتی میرود بابلسر بازدید کردند.

یاد آور می شود زمینه های اصلی فعالیت شرکت پرگاسیران شامل طراحی، مهندسی و ساخت تجهیزات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی و سازه های فلزی، پکیج های فیلتراسیون و جداسازی، انواع فیلترهای صنعتی، نیروگاهی و پالایشگاهی، انواع شناورها و کشتی، سکو و سازه های صنایع دریایی و فرا ساحلی، درام فیلترهای ویژه تصفیه آب، شناورهای ویژه و سکوهای شناور و ثابت دریایی می باشد.

از جمله مهمترین دستاوردهای این شرکت ساخت ناوشکن های جماران و پیکان و تحویل آن به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تقویت حریم آبی ایران می باشد.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8242793083191
Query time: 2.724006652832