X
پنجشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ۱۵۸۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
افراسیاب بابازاده رئیس شورای اسلامی شهرستان آمل شد

افراسیاب بابازاده رئیس شورای اسلامی شهرستان آمل شد

افراسیاب بابازاده رئیس شورای اسلامی روستای گت کلا از توابع بخش امامزاده عبدالله (ع) آمل توانست با کسب 6 رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان آمل انتخاب شود .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 

با حضور احمد منفرد معاون استاندار و سرپرست فرماندار ویژه شهرستان آمل انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی  شهرستان آمل با حضور  10 نفر از اعضا برگزار شد .

در این جلسه افراسیاب بابازاده رئیس شورای اسلامی  روستای  گت کلا از توابع بخش امامزاده عبدالله (ع) آمل توانست با کسب 6 رای به عنوان رئیس شورای  اسلامی  شهرستان آمل انتخاب شود .

افراسیاب بابازاده رئیس شورای اسلامی شهرستان آمل  با قدردانی از تلاش و زحمات هیئت رئیسه سابق گفت : خوشبختانه در گذشته با درایت و مدیریت  هیئت رئیسه سابق اقدامات خوبی در شهرستان آمل صورت گرفته است .

وی با اشاره به اینکه سال 94 که بنام همدلی و همزبانی  دولت با ملت  از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است بیان داشت : شوراها حلقه واصل بیم مردم و مسئولین هستند که با رای مستقیم مردم در جهت کمک به نظام و دولت جمهوری اسلامی در انجام اصلی ترین وظایفش  که تامین امنیت و روان سازی خدمات می باشد انتخاب شده اند .

وی اظهار داشت : اعضای شورای شهر بواسطه سوگندی  که در مراسم تحلیف خود بجا آورده اند ، تکریم ارباب رجوع و خدمت بی منت را وظیفه خود دانسته و تمام تلاش خود را جهت تحقق این امر مهم بکار بسته اند .

بابا زاده ادامه داد : شورای شهرستان آمل آمادگی خود را در جهت همکاری با فرمانداری و ادارات در جهت انعکاس مسائل و معضلات و دستیابی به نتایج مطلوبتر اعلام می نماید و تا به دست آوردن حقوق مردم از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود .

 

 


 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.772979259491
Query time: 6.4610813458761