X
شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ۴۶۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
تشکیل یک پرونده به ارزش یازده میلیارد و پانصد میلیون ریال

تشکیل یک پرونده به ارزش یازده میلیارد و پانصد میلیون ریال

بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان بابل موفق به شناسایی یک واحد غیرمجاز تخلیط سبوس برنج با سبوس گندم شدند.

بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان بابل موفق به شناسایی یک واحد غیرمجاز تخلیط سبوس برنج با سبوس گندم شدند.


به گزارش روابط عمومی؛ دکتر محمدمحمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اعلام این مطلب افزود: در راستای گسترش نظارت بر واحد های تولیدی و صنفی و همچنین دریافت گزارش مردمی در بازرسی از این کارگاه که به صورت غیر مجاز فعالیت می کرد چندین تن سبوس دو کوب برنج که با سبوس گندم تخلیط می شد کشف گردید.


او با اشاره به اینکه از سبوس های کشف شده نمونه برداری و به مراکز آزمایشگاهی ارسال شده است از تخلیط 50 درصد سبوس گندم با 50 درصد سبوس دو کوب برنج خبر داد.


وی تصریح کرد: با توجه به میزان حجم موجودی در محل این کارگاه و همچنین کیسه های آماده جهت بسته بندی، پرونده تخلف این واحد بالغ بر یازده میلیارد و پانصد میلیون ریال تشکیل و جهت صدور رأی به اداره تعزیرات شهرستان بابل ارسال شده است.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران افزود: متأسفانه استفاده از این سبوس می تواند باعث بروز سوء هاضمه و ایجاد بیماری متابولیکی، کاهش راندمان شیردهی، کاهش عمر اقتصادی دام و ضرر و زیان اقتصادی هنگفت به دامداران زحمت کش گردد.


او در پایان ضمن تقدیر از حمایت دادستان شهرستان بابل و عوامل انتظامی این شهرستان از هم استانی های عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از تقلب، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور و عدم عرضه کالا مراتب را به تلفن 124 اعلام نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.6562647819519
Query time: 1.9098857243856